ŠPECIÁLNE SKLÁ SCHOTT2019-03-01T15:08:58+00:00

Špeciálne sklá SCHOTT

Zabezpečenie v extrémnych situáciách

Anti-radiačné pancierové sklo SCHOTT poskytuje vynikajúcu ochranu pred gama žiarením a röntgenovými lúčmi. Pokiaľ ide o ochránenie pred škodlivým žiarením, nepripúšťame žiadne kompromisy. To je dôvod, prečo sa čoraz viac zákazníkov v oblasti medicíny, vedy a priemyslu spolieha práve na nás.

Viac info

Svetelné koncepcie

Potrebujete presvetliť miestnosť? Vytvoriť špecifickú atmosféru? Naše produkty vám pomôžu dosiahnuť svetelné efetky presne podľa vašich predstáv.

Viac info

Prezentácia Vášho produktu

Často sa hovorí, že “čo je vnútri, to sa počíta” a v tomto prípade nemôžeme súhlasiť viac. Vysoká transparentnosť, odolnosť proti poškriabaniu a geometrická presnosť robia sklenené výklady a tabuľe SCHOTT ideálnym partnerom na prezentáciu Vašich výrobkov.

Viac info

Architektúra interiéru

Interiérové sklá SCHOTT sa dodávajú v rôznych tvaroch, ktoré umožňujú zaujímavé koncepcie konštrukcie stien. Dizajnéri používajú sklo na vytvorenie impozantných deliacich stien ako alternatívy k typickej vnútornej stene.

Viac info

Externá architektúra

Architektonické dekoratívne sklo SCHOTT sa dodáva v rôznych tvaroch a veľkostiach, čo umožňuje nespočetné množstvo dizajnových nápadov pre širokú škálu typov budov. Presklené exteriéry nikdy nevyzerali lepšie.

Viac info
Objednávka produktu
close slider

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Vyplnením tohoto formuláru vyjadrujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely zaslania cenovej ponuky vybraného tovaru a služby. Svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.