Externá architektúra2019-01-09T20:29:23+00:00
Loading...

Fasádne riešenia

  • Antireflexné sklenené tabule

Antireflexné sklo AMIRAN® pre fasády ponúka krištáľovo čistú transparentnosť a to aj pri výraznom rozdiely svetelnosti pred a za tabuľou. Je vhodným riešením na použitie pri veľkých fasádnych budovách, výstavných priestoroch, VIP lóžach na štadiónoch, panoramatických reštauráciách či v televíznych a nahrávacích štúdiách. Sú vhodným riešením aj pre historické a kultúrne objekty.

  • Dichroické sklá

Očarujúce, pútavé a elegantné sklá s farebnými efektami SCHOTT NARIMA® upútajú pozornosť všetkých okoloidúcich. Toto sklo vytvára farebné sfarbenie v šiestich rôznych variantoch a prináša odvážne vizuálne predstavenie, pričom prináša impozantný zmysel pre hĺbku. Ideálny materiál pre architektov, umelcov a dizajnérov, ktorí vytvárajú živé farebné akcenty.

Okenné tabule

  • Reštauračné sklo pre budovy z 18. a 19. storočia

SCHOTT OETHEGLAS® je bezfarebné, ochranné sklo s nepravidelným povrchom charakteristickým pre okenné, historické sklá z 18. a 19. storočia. Môže byť tiež použité na ochranu drahocenného bohatstva, zasklených prvkov a iných monumentov, ktoré podliehajú vplyvu poveternostných podmienok.

  • TIKANA® pre objekty s nepravidelným tvarom

Navrhnutá exkluzívne pre atypické budovy s nepravidelnými líniami. Ponúka elegantné možnosti spojenia historického šarmu s modernými monumentálnymi stavebnými vlastnosťami.

  • Riešenia zasklenia pre historické budovy minulého storočia

RESTOVER® pripomína okenné sklo vyrobené na prelome minulých storočí. Jeho minimálna hrúbka umožňuje jednoduchú inštaláciu v historických okenných rámoch a príslušenstve. Jedna z ponúkaných verzií je obdobná fúkanému sklu, zatiaľ čo druhá sa líši nepravidelnou povrchovou štruktúrou.

Objednávka produktu
close slider

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Vyplnením tohoto formuláru vyjadrujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely zaslania cenovej ponuky vybraného tovaru a služby. Svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.